Online Psikolog Desteği
30 Eki 2017

Online Psikolog Desteği

Online psikolog, yani internet psikoloğu arıyorsanız bu yazı tam da sizin için. En iyi ve en güvenilir psikolog yardımına ulaşmak istemekte haklısınız. Umuyorum ki bu yazımla size yardımcı olabilirim.

İnternet Psikoloğu Hep Yanınızda

Günlük yaşamın koşuşturmacasında ve onca sorumluluk yüküyle başetmeye çalışırken bir merkeze giderek yüz yüze psikologla görüşmek bazılarımıza zor gelir. Bazen buna zaman ayıramayız. İnternet psikoloğu işte bu zor zamanlarda sizin yardımınıza koşuyor. Yolda zaman harcamadan psikoloğa danışabiliyorsunuz.

İnternetteki seansınız başladığında siz evinizin ya da bulunduğunuz mekanın rahatlığında keyifli bir sohbetle psikologdan yardım alabiliyorsunuz.

Online Psikolog Gerçekten Psikolog Olmalı

İnternetten psikolog yardımı almayı düşünenlere bir tavsiyem var: deneyimli bir klinik psikolog yardımı alın. Her konunun bir uzmanı olduğu gibi, bu konunun uzmanları da klinik psikologlardır ve online psikoterapi uygulayan çok sayıda klinik psikoloğa ulaşabilirsiniz. Bunun için internette küçük bir Google araması yapmanız yeterlidir.

Konunun uzmanı olmayanlarla vakit kaybetmek yerine gerçek bir uzmanla çalışmanız en mantıklısıdır. Gerçek bir uzmanı aldığı eğitimden (Eğitim aldığı üniversite, yaptığı uzmanlık) tanıyabilirsiniz. Bu alanda psikoloji eğitimi almadan bu işi yapanların da bulunduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım. Bu yüzden, mümkünse yardım alacağınız uzmanın diplomasını görmeniz de mantıklıdır.

Doğru uygulandığında yararlı olan bu yöntemin geçekten işe yaradığı, bir sorunu ya da sorunun önemli bir kısmını ortadan kaldırdığı zaman görülür. İnternet üzerinden çalışmalarımızın tümü, Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüne bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi, günümüzde kabul edilmiş, yararlı olduğu çok sayıda bilimsel araştırmanın sonuçlarıyla kanıtlanmış bir yöntemdir.

Yolları, yöntem ve teknikleri net, açık ve somuttur. Genel anlamda ifade edersek, Bilişsel Davranışçı Terapi işlevsel olmayan düşüncelerinizi, davranışlarınızı ve duygularınızı tanımanıza ve bunların üstesinden gelmenize yardım eder. Online psikolog seansları Bilişsel Davranışçı Terapi temeline bağı kalınarak gerçekleştirildiğinden, her seans yapılandırılmış bir görüşme şeklinde yapılır.

İnternet üzerinden yapılan çalışmalar, yüz yüze çalışmaya göre ekonomik açıdan daha avantajlıdır.

Gizlilik ilkesi kesin olarak geçerlidir. Online psikolog seanslarında danışanlarımız tarafından paylaşılan tüm bilgiler gizli tutulur, sır olarak saklanır ve bu mesleki ilkemiz titizlikle uygulanır.

Her iki yöntem de, doğru uygulandığında yararlı olmaktadır. Durum tam da böyle olduğu için size önerimiz, ister yüzyüze psikolog desteği alın, ister online psikolog desteği alın, bu desteği kimden aldığınıza dikkat edin. Bunun için de, yardım alacağınız kişi “Psikoloji bölümü mezunu mu?” , “Klinik Psikoloji alanında uzmanlığı var mı?” gibi sorulara cevap bulmanızı öneririz.

Online Psikolog Desteği Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Doğrudan iletişim telefonu olan 0532 322 1770 ‘i arayarak iletişime geçebilirsiniz. Her seans 50 dakika sürer. Seans ücreti hakkında iletişim telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Seanslar genellikle haftada 1 kez yapılır. İlerleyen haftalarda problemin şiddetinin düşmesine bağlı olarak 2 haftada 1 seans yapılır. Daha sonrasında ise ayda 1 seans gerçekleştirilerek çalışmalar tamamlanır.

Online çalışmalarımızda sizlerle kararlaştırdığımız programa uyarak, seanslarımıza tam zamanında girerek çalışmalarımızın aynen istediğimiz gibi olumlu sonuçlar vermesine yardımcı olabiliriz.

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar, 2002 yılından günümüze alanda aktif olarak çalışmakta olan bir Klinik Psikolog dur. Psikolojik sorunlar, travmatik çocukluk yaşantıları, olumsuz duygular, kaygı / anksiyete ve kişilik konuları ve burada yer vermediğimiz birçok sorun konusunda deneyimli bir uzmandır. Kendisi ile iletişime geçerek yardım almak istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Online psikolog hizmeti tüm dünyadaki Türkçe konuşan danışanlarımıza verilmektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda güvenilir bir uzman klinik psikolog dan destek almak için iletişim telefonumuzu arayınız. Size yardımcı olmak görevimizdir. Online psikolojik destek aynen yüzyüze psikolog yardımı gibi, gönüllülük ve güven esasına dayalıdır ve teorik, bilimsel bir temele dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. Gündelik sohbet ya da dertleşme değildir.

Online Psikolog Tavsiye ve Yorumları

Online psikolog tavsiye, öneri ve yorumları bu sayfanın bu bölümünde ve alt ısımlarda yer almaktadır.

İnternetten psikolog yardımı almayı düşünüyorsanız, yardım alacağınız uzmanın kim olduğunu, gerçekten psikolog olup olmadığını ve eğer bir psikolog ise de Klinik Psikoloji uzmanlığı olup olmadığını sorgulayın. Alanda görev yapan arkadaşlarımız, melektaşlarımız Klinik Psikolog ünvanına sahip olmalıdırlar. Çalışmalarımız sırasında bazen şaşırtıcı şekilde başka mesleklerden kişilerin de “Psikolog” ve “Online Psikolog” ünvanları ile seanslar düzenlediklerini üzülerek duyuyoruz.

Her işi ehli olan yapmalıdır. Bir konuda sadece yüzeysel bilgiye sahip olan kişilerin yapacağı işler ne ölçüde başarılı olur, sizin takdirinize bırakıyorum. Bu alanda uzun yıllardır görev yapan deneyimli bir klinik psikolog olarak size tavsiyem iyi bir araştırma yaparak karar vermenizdir.

Bizim mesleğimizde insana saygı ve onun gelişmesine katkı sağlamak esastır. Size online seanslar sırasında talimatlar veren, manipüle etmeye çalışan kişilerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Bu mesleğin eğitimlerinden geçmiş olanlar çok iyi bilirler ki, amacımız asla insanları manipüle etmek ve yönlendirmek değil, insana ve hayatta zorlandığı noktalara saygıyla yaklaşarak, gelişip güçlenmesine yardım etmektir. Bu yardımı sağlarken bizlerin de sınırları vardır ve bu sınırların aşılmaması önemli bir kuralımızdır.

Alışverişin, yeni insanlarla tanışmanın, hatta eş bulmanın internetten yapıldığı günümüzde psikolojik yardımın internetten alınması da çok doğaldır. Bu konuda güvenilir uzman yardımı aramaktan ve memnun kalmadığınızda daha iyisini bulmak için arayışa devam etmekten vazgeçmeyin. Biz insanlar birbirimize yardım ediyoruz. Her birimizin farklı yetenekleri ve özellikleri var. İletişim ve uyum, bizim çalışmalarımızda çok önemlidir. Sağlıklı ve olumlu ilişkiler yaşamlarımızı olumlu yönde etkilerken ihtiyaçlarımıza doğru yol almamıza yardımcı olurlar. Sağlıksız ve olumsuz ilişkiler ise bizlerin yolumuzu kaybetmemize neden olurlar. Dilerim ki aradığınız yardımı bulur, amaçladığınız hedeflere ulaşabilirsiniz.

Klinik Psikolog Serhat Damar


Serhat Damar

Klinik Psikolog Serhat Damar, 2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanı almaya hak kazanmıştır. 17 yıldan uzun süredir yetişkin danışanlarıyla bireysel ve çift çalışmalarını sürdürmektedir.

Yorumlar

 1. Havin diyor ki: Mart 20, 2020 at 11:30 am

  Merhabalar hocam ben 6 ay once dogum yaptim ve dogumdan yaklasik 10 gun sonra evde yalniz kaldim. Bebegimle yalniz kaldigim zamanlar surekli bebegime bi sey olacakmis da ben buna engel olamayacakmisim gibi geliyordu. Uenidoganlarin nefes almalarindaki zorluk duzensizlik beni her seferinde buyuk bir sey olacakmis gibi korkutuyordu. Simdi cocugum 6 aylik o korkularim azalsada hafif olumsuz bir durumla karsilastigimda carpinti titreme mide hulantisi ve bas donmesi oluyor emzirdigim icin ilac kullanma luksum yok.su antum dunyayi korkutan salhin hastalik korona beni de epey korkutuyor esim calistigi icin aksam 6 ya kadar evde bebegimle yalniziz ve ben istemeden de olsa surekli koronayi ve garip garip senaryolar kurarak dusunuyorum kalbim sikisiyor bebegimle disari atiyorum kendimi en son disari cikmak daha zararli hale gelince bir haftadir disariya da cikamiyoruz ve daraldikca daha cok dusunuyorum dusundukce daraliyorum. Benim ailem burada olmadigindan onlar icin tedirgin oluyorum hemsire ablam icin tedirgin oluyorum okuyan kardeslerim ve kendim icin cok tedirginim duaunmeden duramiyorum. Ayrica boyle durumlarda kapali alanlarda duramiyorum boguluyor gibi oluyorum kendimi duzeltmek istiyorum bazen daha iyi atlatiyorum kurani kerime sarilinca dusunmemee calisiyorum ama her zaman bunu da beceremoyorum bana bi sey olur da kizim evde yalniz kalir diye de korkuyorum beynim beni dinlemiyormus gibi hissediyorum bi de nedense errafimdaki insanlar beni ovuyor ama bu beni mutlu etmiyor baska bi sey var hayattan zevk alamiyorum ne yapmam gerektigini naail davranmam gerektigini bulamiyorum ne yapcagimi bilemiyorum lutfen yardim edin.
  Şimdiden tesekkurler.

 2. Serhat Damar diyor ki: Ocak 31, 2020 at 4:10 pm

  Elif merhaba. Bu konuda okulunda bulunan rehberlik servisinden yardım alabilirsin. Bu konuda oradaki psikolojik danışmandan destek alman seçimini kolaylaştırır.

 3. Elif diyor ki: Ocak 30, 2020 at 9:36 pm

  Merhaba ben Elif Lİse 2 yani 10.sınıfım. Malum 2 sene sonra üniversite sınavım var ve ben hala meslek olarak ne yapmak istediğime tam olarak karar veremiyorum. Bir yandan mimarlık bir yandan da psikoloji düşünüyorum. Sizce napabilirim lütfen bana fikir verin.

 4. Gulsen diyor ki: Aralık 24, 2019 at 8:46 pm

  Merhabalar ben nisan ayinda emekli oldum eylul ayindan beri bende bir ic sıkınti daralma sanki bisey olacakmis gibi heyecanlanma kalbim hizli hizli atiyor carpintim oluyor surekli basim agriyor troidim az calisiyor anti tpo 40 yardimci olur musunuz

 5. Yasemin diyor ki: Aralık 12, 2019 at 12:38 am

  Merhaba iyi günler ben en ufak birsey olsun her detayına kadar düşünüyorum ilac da kullanıyorum ama gene de düşünmeden yapamıyorum. hatta cok düşündüğüm icin basım ağrıyor halsiz oluyorum sevdigim çocuk var mesela onun icin bisiler yapmak için çok düşünüyorum elimden geleni yapıyorum dusunmemek icin. tv de bakıyorum kitap okuyorum ama ne zmn moralim bozuk olsa 4.5gun dusunuyor daha iyi pskiyatrilerde tedavi olmak istiyorum ama maddi durumum el vermiyor.

 6. korhan diyor ki: Aralık 11, 2019 at 8:04 pm

  hocam ben esimi cok kiskaniyorum ve sanki gecmiste ona kotuluk yaptigimi ve onunda beni bu olaylardan oturu aldatmis oldugunu dusunup kafayi yiyorum ama hicbir acigini gormedim arastirmama ragmen ne yapmaliyim?

 7. Perihan diyor ki: Aralık 11, 2019 at 2:24 am

  Merhaba,
  11 yıllık evliyiz. Eşimle çok iyi muhabbetimiz var. Dışardan bakınca herkez bize hayran oluyor. Fakat son 2 yıldır kendini spora verdi. Birçok spor destekleyici toz proteyinler, ilaçlar ve iğneler oluyor. Bam başka bir insan oldu. Her boş anını sporda geciriyor. İyilikle de söyledim kavga da ettik hiç kar etmedi. Ne ilaçları bıraktı nede eve bana zaman ayırıyor. Evde sadece uyuma TV telefon. Hiç bir sorumluluk almıyor. Maddi açıdan ikimizde çalıştığımız için ona bir bağlılığım yok. Kıyafet yeme içme herşeyine ben destek cikiyorum. Yüksek maaş alıyor ve her nedense her ay param yok diyor. Bana aldıklarının parasını hemen istiyor. Alamazsa hemen tartışma da sana bunu aldım diye başıma kakiyor bende hesabına ne kadar harcadiysa gönderiyorum sonra susuyor.ama ben ona aldığım -ki herşeyin ne zaman AVM ye gitsem ben alıyorum alışverişten nefret eder- asla ne parasını istedim nede aldıklarından gocundum. evin bütün temizlik yeme içme ev esyasini ben alıyorum. Ondan bir erkeğin yapması gereken yani tamirci çağırmak gibi şeyleri istediğinde tamam diyor ama asla yapmiyor. Kavga çıkıyor sonra olay büyüyor evi terk ediyor. Sonra ben yaptırıyorum. Sinirler yatisiyor eve dönmek istiyor benden özür diliyor ağlıyor.Bende af ediyorum. Bir erkek olarak hiç bir sorumluluk almıyor. Çocuğu ikimizde istemiyoruz. Zaten sürekli tartışma ve stres içine çocuk sokmak çok büyük bir eziyet olur cocuga ki bir baba olarak yardım konusunda beni yanlız bırakır. Ona güvenemiyorum. Bana çocuğu kitlemiceksen yapalım diyor. Herkez tarafından sevilen sevgi dolu anac sakin bir insan olduğumu düşünüyorum. Ona karşı genelde sevgi doluyum ama artık sevgim bitiyor. Boşanmayı düşünüyorum. Sürekli evde tek olmaktan bana manevi destek olmamasından yaptığı yerseyi başıma kakmasindan bıktım. Sürekli aynada kendini izliyor. 1 hafta önce işten eve geldiğimde odada aynada kendiyle konuşurken yakaladim. Göğüs kasları ve meme uçları hakkında amma cikmislar diyerek vücudunu izliyordu. Bir süre kendi kendine konuştu. Sonra konu oyle bir hale geldi ki benim eve geldimi fark etti heralde diye düşündüm ama beni görünce ne zaman geldin dedi. Sabah kalkıyor kahvaltısını ediyor hemen evden çıkıyor öğleden sonra 4 5 anca eve geliyor. Yorgunum dinlenicem diyor. Bir şey istediğim de üstüme gelme beni rahat bırak yine mi kavga çıkartmak istiyorsun mutsuzsan daha iyisini bul kendine bir hayat çiz diyor. 10 gün 1 ay konuşmuyoruz. Sonra yanıma geliyor nolur kötü olmayalım sensiz olmak çok mutsuz ediyor beni seni çok özlüyorum tamam haklısın bende abarttım seni çok kırdım affet vs vs vs. Bana hiç karışmıyor. Kıskanmiyor. İnanılmaz rahat bırakıyor. Çok güveniyor. Gerçekten namuslu dürüst güvenilir bir insanım. Herkezin taktir ettiği biriyim, eve ise kendime temizliğe yemeğe herşeye yetisiyorum. Böyle bir evliliği hak etmediğimi düşünüyorum. Biraz daha bana eve bağlı. Çalışkan ev ve tamirat işlerinde destek olsun beni her konuda yanlız bırakmasin istiyorum. Herşeyi başıma kakmasindan bıktım. Evi otel gibi beni de arkadaşı olarak görmesin istiyorum. Sevgi eksikliği, duygusal ve fiziksel şiddet görüyorum. Her kavgada hayatımda duymadığım küfürler ediyor. Anne baba baci erkek kadın herkez hakkında çok uygunsuz ve terbiyesiz küfürler ediyor bana. Bu sabah evi terk etti yine.Bana şiddet uyguladı. Elimdeki herşeyi ona attım ev eşya kiriklariyla dolu bardaklar vazo elime ne geldiyse kirdim. Yaşadığım şiddeti küfürleri kendime yediremiyorum. Etrafımızda ona akıl vericek kimsemiz yok ki zaten kimsenin aklını beğenmiyor. Annesi babası oğluna tapıyor. Ne yapmam gerek?

 8. Murat diyor ki: Aralık 7, 2019 at 12:32 am

  Merhaba degerli hocam,Derdimi bi bilsem, hikayem şu agustos da hastalandım, mideme yumruk gibi bişey indi, acilde bi sabaha kadar kaldım bişey de bulamadılarsonra 2 hafda 24 saaat uyku yok, 5 dakıka dalsam nefes alamıyorum diye kalkıyordum ve soguk terleme ler baş ve enseden, yeme yok devamlı su ictim, 2 hafda böyle 105 kilodan 94 indim, bu eylül 15 ne kadar devam eddi, mideye hortum attırdım intihap cıktı ve ses tellerinde (bogaz) virüs vsvsvs. Bu yaşadıklarım benim dengemi bozdu, panik atak oldum en ufak şeylerde örnek nefes daraldıgında bogulma hissi, her an bişey olacak hissleri, uyku idare eder soguk terleme yok, yemede midede bogazda sorun var bana öyle bi korku bıraktı ki ilk 15 günlük yaşadıklarım (agustos da) 1 saatlık araba yolculuğunda arada bi bunalma sıkılma (panik) gibi durumlar yaşıyorum. Piskolaga gitmeyi düşünüyorum faydası olurmuş bilmiyorum, ruhen beden, en pek iyi degilim bunun farkındayım. Yaş 45 almanyada yaşıyorum, olay bu yaz izinde oldu, bi bozukluk var ama ne? görüşünüz bilginize ihtiyacım var, (depresyon kaygı,stres, en ufak bi rahatsızlık da bi şey olacak hissi, karşımdaki insanı tam algılama ma dinlememe) saygılarımla

 9. Aynur diyor ki: Aralık 4, 2019 at 2:19 pm

  Merhaba
  18 yaşında bayanım
  Söze nasıl girsem bilemiyorum
  Ben bazen hemcinslerimle cinsellik düşünüyorum
  Bu durum beni çok ama çok rahatsız ediyor bununla ilgili psikologa gittim ve gerçekten faydası oldu baya bir süre böyle düşünceler aklıma gelmedi ama ara ara yine oluyor zaten çok takıntılı biriyimdir bir kere aklıma takıldı mı iyice dallanıp budaklanıyor yoksa biseksüel miyim diye düşünüp duruyorum ” değilsem neden kadına karşı cinsel istek duydum ki? “diyorum sürekli araştırma gereği duyuyorum abarttıkça gerçekten biseksüelmişim gibi geliyor öyle olsun da istemiyorum tvde güzel biri görünce acaba aşık mı oldum oluyorum lütfen tavsiye verin biseksüel olabilir miyim ya da eğilimim mi var daha önce psikoloğum hayır değilsin dedi ama yine gerginim kafaya takıyorum

 10. Hocam aşırı kıskanç ve supheciyim esime karşı. Sinirlenince de ofke kontrolsuzlugu yasayio ileri gidiyorum. Nisanliykencok psikolojik baskılar yapmıştı sanirim onların da etkisi var . Yani demem o ki onu kıskanmamak kafam rahat olmak istiyorum . Öfke yi de dizginlemek istiyorum napmaliyim

 11. Semra diyor ki: Aralık 1, 2019 at 2:01 am

  Hocam merhaba 11 yaşında ikiz kızlarım var tüp bebekler bu olayı anlattım anladılar fakat normal şartlarda bebek nasıl oluyor diye soruyorlar ne yapmam lazım hayırlı geceler diliyorum

 12. Barış diyor ki: Ekim 28, 2019 at 3:39 pm

  Merhabalar eşim hiç görmediği bir adama watsaptan msj atmaya bâşlamış bu hada sonra konuşma ve görüşmeye dönüşmüş .ilişkinin 6 ayında yakaladım mesajlar ve arama kayıtları günde 5 tane araması var aşkım canım gibi konuşmalar cinsellik yok duygusal bir aldatma var diğer kişi de evli.bunu neden yaptın dedim sebeb yok diyor.iş kurma isteği vardı bende karşı çıkmıştım hepsi buymuş 18 yıllık evliyiz 2 kızım var.ben bu kadını seviyorum ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.psikoloğa gidiyoruz 6 seans oldu ama hiçbir iyileşme yok.şu an evlilik terapisine başlayacağız. Ama ben boşanmayı düşünmeye başladım. caresizim

 13. Sevcan diyor ki: Ekim 23, 2019 at 4:42 pm

  Hocam beni aramanizı istesem cok mu bencillik etmiş olurum.Ama gercekten sizinle konuşmaya ihtiyacim var benim

 14. erdoğan diyor ki: Ekim 11, 2019 at 4:09 pm

  anksiyeteye bağlı uyuşmalar ve seğirmeler yaşıyorum.

 15. Sevinc diyor ki: Ekim 5, 2019 at 10:49 pm

  Aşırı derecede kıskancım çok video izledim çok yenmeye çalışıyorum ama yapamıyorum etrafımdaki yakın uzak herkezden kıskanıyorum eşimi

 16. Zübeyde diyor ki: Ekim 3, 2019 at 4:34 pm

  Hocam merhaba 24 yalında gençkızım .Şubat 2019 dan beri ilişkim var. Bu kişi ile konuşuyoruz asker kndisi .Ailem onun hataları para harcaması hakkındaki kötü söylmler (kumar para tutmama bna küfretme aileme vb ) durymlar bnm akrablarımın karışması olmaması için çabalaması v çocuğun agresifliği bnden yararlanacaği1 eş adayı görmeleri nedenıyle karşılar .Ben bu çocukla sürekli kavga ediyorum .Ailesi uyardı pişmn edecekler dedim sonra yibe aynını dediler cevresinde tanıdığım kişilerde .En sonunda ailem namusumla konuştu bn çok seviyorum ama korkuyorum .Doğeumu aynı şehirli değiliz …Annem kardeşim v babamla küsülüyüm bu konuda şaşırdım napmalıyım.Kendi memleketine gittiğinde aramadı sormadı ayrılsa bile yüzsüz 1 şekilde kalkıp bna para istiyor 4000 lira alıyor .Napmalıyım bilmiyorum

 17. Aysel diyor ki: Eylül 26, 2019 at 1:03 am

  Merhaba, brn eşimle ciddi problemler yaşıyorum. Artık olay kaba kuvvete varacak diye korkuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Psikolojim altüst durumda. 11 ay oldu doğum yapalı. İkiz bebeklerim var. Eşim hiç yardımcı değil. Tam tersi hayatı bana zindan ediyor. Kafayı yemek üzereyim.ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin..

 18. Serhat Damar diyor ki: Eylül 23, 2019 at 12:17 pm

  Bu konuyu onunla bire bir konuşmanızı öneririm. Suçlayıcı olmadan, yargılayıcı olmadan ve “Hırsızlık”, “Çalmak” gibi kelimeler yerine “Haber vermeden almak” gibi daha nötr kelimelerle konuşmanız yararlı olacaktır. Çalma ya da patolojik kumar oynama davranışları varsa, birçok farklı yerden bu davranışların sonuçlarını somut olarak görürsünüz. Durum netleştiğinde, eğer izinsiz alma ve kumar oynama davranışları tespit ederseniz, oğlunuza yardımcı olmak isterim. Umarım oğlunuzda izinsiz alma, çalma ve kumarda kaybetme kısır döngüsü yoktur ve durum sadece bir yanlış anlaşılmadan ibarettir.

 19. Güven diyor ki: Eylül 20, 2019 at 6:51 pm

  17 yaşında bir oğlum var ve bize birkaç kez iddaa oynadığını söylemişti hatta arada bitcoine para yatırıyor.anneannesi 1800 euroysunu kaybetmiş ve oğlundan şğpheleniyor.ben nasıl böyle bir durumu oğlumla konuşabilirim onu suclamadan.ben yaptığına inanmıyorum çünkü evde hiç öyle birşey aldığını görmedim

 20. Merhaba ben 2 yıl önce trafik kazası yasadım ve anksiyete başladı.Cok bilinçli biri olmama ragmen asamadım yardım aldım .1 yıl boyunca cipreleX kullandım sonra dr la konuşarak bıraktık 2017 den beri her şey bitti derken 2019 haziran annem hiç bir sey yok görünürken aniden vefat etti çok üzüldüm ama ölüm kaçınılmaz son dedim.1 ay önce gece aniden tansiyonum 18 oldu acil tansiyon ilacı verdi kullanıyorum ama geçmiyor.Tansiyon yükseldikçe ataklarım korkularım geliyor tansiyon iyice tavan yapıyor.Lütfen bana yardım edin.Ne yapabilirim.Tansiyon yükseldikçe kalp atışımı durduramıyorum.Saygılar

 21. Serhat Damar diyor ki: Ağustos 30, 2019 at 9:07 pm

  Anlattığınız problem aslında sizden kaynaklı bir problem gibi durmuyor. Daha çok ilişkideki bir temel sorun gibi görünüyor. Peki size sormak istediğim şu: “Bu problemin sizden kaynaklı olduğunu size düşündüren nedir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.