Hizmetler

Bireysel konular hakkında bana danışmak ister misiniz? Yaşamda karşılaştığınız güncel sorunlar, sizin yaşamdan zevk almanızı engelleyen ve uzun zamandır devam eden problemler, eşinizle veya diğer insanlarla uyumunuzu bozan konuları bana danışabilirsiniz. Depresyon, kaygılar, panik ataklar, fobiler, yaşam felsefenizde değişim yaratmak isterseniz, motivasyonunuzu artırmak için benden yardım alabilirsiniz.

Yaşamınızdaki ilişkilerde sorunlar mı yaşıyorsunuz? İlişkisel sorunlarda, ilişkisel çatışmalarda ve tüm ilişki problemlerinde size yardımcı olabilirim. Sevgiliniz veya nişanlınızla aranızda devam eden ve ilişkinizde zorlanmalara neden olan konuları benle çalışabilirsiniz. İlişkiler konusunda deneyimli bir uzman olarak bu alandaki problemlerinizi kalıcı olarak çözmenize en iyi şekilde yardımcı olabilirim.

Evliliğinizde eşinizle yaşadığınız sorunlarınızda, aile ve akrabalarla ilgili konularda, sadakatsizlik, bağımlılıklar, çözülemeyen iletişim problemlerinde, karşılıklı olarak hissetme, anlama gibi önemli konularda size yardımcı olabilirim. Evlilik danışmanlığı çalışmalarına tercihen eşinizle beraber katılmanız en doğru olan yoldur. Eşinizin katılamadığı ya da katılmak istemediği durumlarda ise kendiniz bu çalışmalara bireysel olarak katılabilirsiniz.

İnternet üzerinden psikolog desteği almak ister misiniz? İnternet bağlantınız ve kameralı bir cep telefonunuz varsa, online çalışmalara katılabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, teknoloji sayesinde bana ulaşabilirsiniz. Bireysel olarak ya da eşinizle birlikte çift olarak online destek alabilirsiniz. Sizle görüntülü ve sesli görüşme programları aracılığıyla konuşabiliriz ve düzenli aralıklarla online psikolog desteği alabilirsiniz.