Şişli Psikolog Sayfası

KLİNİK PSİKOLOG SERHAT DAMAR, ŞİŞLİ

Şişli psikolog ofisi bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

şişli psikolog
Klinik Psikolog Serhat Damar, Şişli

Ben Klinik Psikolog Serhat Damar. ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Psikoloji bölümünden 2002 yılında mezun olduğum günden bugüne alanda görev yapıyorum. 15 yıldır alanda aktif bir şekilde çalışıyorum. Bu 15 yıl süresince İstanbul’dan ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen danışanlarımla  uzun süreli psikoterapi ve evlilik terapisi çalışmaları yaptım. Bugüne dek görmüş olduğum vaka sayısı 8000’e ulaşmıştır.

Üniversiteden mezun olduğum ilk günden günümüze, psikoloji alanındaki yenilikleri hep takip ettim. Alanımızda yerli ve yabancı hocalarımız tarafından verilen çok sayıda eğitim ve kursa katıldım. Devlet üniversitelerinde seminerler verdim, üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle bu seminerler sırasında benim açımdan çok değerli olan paylaşımlarda bulundum.

Şişli Psikolog Ofisi Bilgilendirme Sayfası

Şişli’de uzun süredir psikolog ünvanımla görev yapıyorum.

15 yıldır sürekli çalıştığım sorunlar ve konular yetişkin problemleri ve psikoterapisi ile çift / evlilik sorunları ve terapisidir.

Haftanın 2 günü, Salı ve Perşembe günleri Şişli’deki danışanlarımla psikoterapi ve çift / evlilik terapisi çalışmalarımı sürdürüyorum.

Bireysel konularda da, çift ve evlilik konularında da, gönüllülük esası vardır. Eğer seansa gönüllü, isteyerek gelmiyorsanız hiçbir yarar görmezsiniz. Çift ve evlilik terapisi seanslarına eşlerden biri diğerini zorlayarak, emrivaki yaparak, bir nevi kolundan çekerek getirdiğinde son derece yararsız bir süreç yaşanıyor. Bu yüzden çift halinde seansa gelirken her iki eşin de rızası ve gönüllü katılımı benim açımdan son derece önemlidir.

Seansa gelme konusunda isteksiz olan eş hakkında bazen “Hocam eşim gelmeyi kesinlikle istemiyor. Onu nasıl buraya getirebilirim?” ya da “Eşimi sizin seanslarınıza getirebilmek için ne yapmalıyım?” soruları bana sorulur. Çift terapisi seanslarına gelme konusunda isteksiz olan eşi seansa gelmeye ikna etmeye yarayan herhangi bir formül ya da ikna taktiği yoktur. Böyle bir taktik veya formül hiç kimsede yoktur. Bu gerçeği kabul ederek hareket etmeniz en mantıklısıdır.

Şişli Psikolog Ofisimden Randevu Almak İçin

Seanslar hakkında bilgi ve  Şişli ofisimden randevu almak isterseniz, asistanlarım olmadan bana ulaşabileceğiniz direkt iletişim telefonumu arayabilirsiniz. Sizle konuştuktan sonra istediğiniz gün ve saatte gelebileceğiniz bir randevuyu asistanlarımla birlikte kararlaştırabilirsiniz. Bireysel, çift ve evlilik seanslarım 50 dakika sürmektedir.

Diploma ve uzmanlık belgelerimi ve  Şişli psikolog ofisimin adres bilgilerini görmek için tıklayınız.

0532 322 1770 numaradan bana doğrudan (asistanlarımla karşılaşmadan) ulaşabilirsiniz. Seansta olduğumda telefonunuza cevap vermemem ancak mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yaparım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*