Online Psikolog Sayfası

Online Psikolog Yardımı Almak İsteyenler İçin Bilgiler

Online Psikolog Desteği İşe Yarıyor mu?

Online psikolog desteği, bilimsel ve geçeli yöntemler kullanılarak verilirse işe yarayacaktır. İşe yaradığı, bir sorunu ya da sorunun önemli bir kısmını ortadan kaldırmak gibi somut sonuçlarla anlaşılır. Online psikolog uygulamalarında internet üzerinden çalışmalarımızın tümü, BDT yani Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüne bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi, günümüz terapi modelleri içinde en çok kabul gören, yararlı olduğu çok sayıda bilimsel araştırmanın sonuçlarıyla kanıtlanmış bir yöntemdir. Yolları, yöntem ve teknikleri net, açık ve somuttur. Genel anlamda ifade edersek, Bilişsel Davranışçı Terapide sizlerin işlevsel olmayan düşüncelerinizi, davranışlarınızı ve duygularınızı tanımanıza ve bunların üstesinden gelmenize yardım eder. Online psikolog seansları Bilişsel Davranışçı Terapi temeline bağı kalınarak gerçekleştirildiğinden, her seans yapılandırılmış bir görüşme şeklinde gerçekleşir.

 Online Psikolog Desteği Almak İsteyenler İçin Bilgiler

  • Online seanslarımız kabul edilmiş, bilimsel temele sahip Bilişsel Davranışçı Terapi temel alınarak gerçekleştirilmektedir.
  • Klinik Psikolog Serhat Damar, online psikolojik destek konusunda deneyimli bir terapisttir. 15 yıldır bu alanda görev yapmaktadır.
  • Yüzyüze terapiye göre hem ekonomik açıdan daha avantajlıdır, hem de terapi merkezine gelme zorunluluğu olmaksızın evden çıkmadan psikolojik destek alabilmek gibi önemli bir avantaja sahiptir.
  • Gizlilik ilkesi kesin olarak geçerlidir. Online psikolog seanslarında danışanlarımız tarafından paylaşılan tüm bilgiler gizli tutulur.
  • Online seanslarımız güvenli bir zeminde gerçekleşmektedir. Skype programı sizlerle herhangi bir güvenlik ya da gizlilik sorunu ile karşılaşmadan görüşmemizi sağlıyor.

Online Psikolog Desteği mi Yüzyüze Psikolog Desteği mi Daha Yararlı?

Online psikolog desteği de, yüz yüze psikolog desteği de size yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır ve belirli kurallara / ilkelere bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir.

Her iki yöntem de, doğru uygulandığında yararlı olmaktadır. Durum tam da böyle olduğu için size önerimiz, ister yüzyüze psikolog desteği alın, ister online psikolog desteği alın, bu desteği kimden aldığınıza dikkat edin. Bunun için de, yardım alacağınız kişi “Psikoloji bölümü mezunu mu?” , “Klinik Psikoloji alanında uzmanlığı var mı?” gibi sorulara cevap bulmanızı öneririz.

psikolog online
Klinik Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Desteği Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

  1. Klinik Psikolog Serhat Damar’la iletişime geçin. Doğrudan iletişim telefonu olan 0532 322 1770 ‘i arayarak iletişime geçebilirsiniz.
  2. İletişime geçtikten sonra seans ücretini http://serhatdamar.hesapno.com adresinde bulunan hesap numarasına yatırın. 1 seans 50 dakika sürer ve ücreti 150 TL dir.
  3. Seans ücreti hesaba ulaştığında, mümkün olan en kısa sürede ve en uygun zamanda online seans randevusu oluşturulacaktır.
  4. Seanslar genellikle haftada 1 kez yapılır. İlerleyen haftalarda problemin şiddetinin düşmesine bağlı olarak 2 haftada 1 seans yapılır. Daha sonrasında ise ayda 1 seans gerçekleştirilerek çalışmalar tamamlanır.

Online çalışmalarımızda sizlerle kararlaştırdığımız programa uyarak, seanslarımıza tam zamanında girerek çalışmalarımızın aynen istediğimiz gibi olumlu sonuçlar vermesine yardımcı olabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*