Beylikdüzü Psikolog Sayfası

KLİNİK PSİKOLOG SERHAT DAMAR, BEYLİKDÜZÜ

 

Beylikdüzü psikolog
Beylikdüzü’nde psikolog arıyorsanız size yardımcı olabilirim.

Ben Klinik Psikolog Serhat Damar. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduğum 2002 yılından günümüze alanda görev yapıyorum.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olduğum 2002 yılından bugüne yerli ve yabancı uzmanlardan çok sayıda eğitimler alarak mesleki uygulama becerilerimi hep ilerletmeye çalıştım. Klinik Psikoloji uzmanlığımı yaptım, bu uzmanlığım Bilisel Davranışçı Terapi modelini temel alan güçlü bir eğitimdi. Klinik Psikoloji uzmanlığım süresince üniversite kliniğinde 1 yıl boyunca süpervizyon alarak Bilişsel davranışçı psikoterapi uygulamalarımı sürdürdüm.

Beylikdüzü Psikolog Sayfası’nın Amacı Nedir?

Uzun süredir Beylikdüzü’nde Psikolog olarak görev yapıyorum. Beylikdüzü Psikolog sayfasını, Beylikdüzü’ndeki danışanlarıma ulaşabilmek amacıyla oluşturdum.

8000’den fazla danışanla seans deneyimim oldu ve bunların önemli bir bölümü de Beylikdüzü’ndeki merkezimde gerçekleştirdiğim görüşmelerdir. Çalıştığım konular, yetişkin psikoterapisi, çift ve evlilik terapisi / danışmanlığı konularıdır. Bu konular üzerine çok uzun süredir devam eden çalışmalarım ve çok sayıda vaka tecrübem olduğu için yardımcı olabiliyorum.

Haftanın 4 günü Beylikdüzü’nde görev yapıyorum. Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri Beylikdüzü ofisimde danışanlarımla Bilişsel davranışçı terapi ve çift terapisi çalışmalarımı sürdürüyorum. Beylikdüzü’ndeki ofisimdeki yoğunluk nedeniyle haftalık programımın büyük bölümü Beylikdüzü’ne ayrılmıştır. Diğer günlerde ise Şişli’deki ofisimde danışanlarımla çalışmalarımı sürdürüyorum.

Beylikdüzü Psikolog Ofisimden Randevu Almak İçin

Seanslar ve seans ücretleri ile ilgili bilgi ve seans randevusu almak için doğrudan iletişim telefonumdan beni aramanız yeterlidir. Aradığınızda seansta isem, seanstan çıkınca size mutlaka geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Seans randevusunu, gelmeyi düşündüğünüz tarihten 1 ya da 2 gün öncesinden aramanızla oluşturuyoruz. Seans yoğunluğu nedeniyle çoğunlukla bu şekilde çalışıyoruz. Bununla birlikte bazen program dolu olmasına rağmen, bir seansın ertelenmesi ile açılan boşluktaki saatlere ihtiyacı olan danışanlarımıza randevu verebiliyoruz.

Randevu almak istediğinizde, sizle ilk ben görüşüyor, sonra sizi programımı oluşturan asistanıma yönlendiriyorum. Hem benim programıma uygun, hem size uygun olan bir gün ve saat için asistanımla birlikte bir randevu Diploma ve uzmanlık belgelerimi ve Beylikdüzü psikolog ofisimin adresini görmek için tıklayınız.

Bana doğrudan ulaşabileceğiniz telefon numaram: 0532 322 1770.